Pozor, velkoobchodní zákazníci nově objednávky už jen na https://www.pidilidi.cz/stranky/velkoobchod

Výměna nebo vrácení zdarma

Výměna nebo vrácení zdarma

Odstoupení od kupní smlouvy nebo výměna - vrácení zdarma

Nemáte z dodaného zboží radost a chcete jej do 30 dnů vrátit? Nebo je poškozené? Nebo vám nesedí velikost a chcete ji vyměnit? Je to jednoduché.
Vrácení zdarma na naše náklady je možné jen a pouze přes Zásilkovnu. 

 • Zákaznící, kterým by balíček doručen kurýrem  Zásilkovna.cz si mohou stáhnou štítek v PDF ZDE přímo ze stránek zásilkovny, a to zadáním trasovacího číslo zásilky, kterou chcete reklamovat. 


  Zákaznící, kterým by balíček doručen kurýrem DPD, České Pošta, Pošta bez Hranic (Slovensko) a chtějí využít pro vrácení zdarma zásilkovnu.cz nám musí zaslat požadavek na mail admin@pidilidi.cz s údaji (č. faktury, mail, telefon a hodnota vraceného zboží) a my zadáme tento požadavek do zásilkovny a ti vám pošlou na zadaný mail PDF štítek pro vrácení.
  Stačí kliknout na odkaz s emailem výše a otevře se vám mailový klient (pokud jej v PC máte nainstalován) dle obrázku níže.
 • Vytiskněte  a vyplňte náš vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy nebo výměnu (při výměně vždy nová objednávka viz. níže), pokud jste jej nenalezli v balíčku. Nezapomeňte vždy vyplnit i vaše číslo účtu pro případné vrácení peněz. 
   
 • Při výměně nebo vrácení zboží je nutno vrátit nepoškozené zboží, bez známek užívání a  s visačkami v původním nepoškozeném obalu. Pokud jste obdrželi ke zboží dárek, tak se také vrací. Vracené zboží zabalte do balíčku spolu s vyplněným formulářem, balíček zabalte, nalepte etiketu Zásilkovny.cz a odneste na nejbližší pobočku zásilkovny. 

  U bot prosíme - vraťte nám je v neponičené a nepolepené originální krabici. U oblečení a doplňků jsou visačky důkazem, že zboží nebylo nošeno.
   
 • Jakmile se balíček vrátí k nám, zkontrolujeme jej a pošleme peníze za vrácené zboží zpět vám na účet v co nejkratší době. Pokud byla na zboží uplatněna sleva, vracíme za zboží poměrnou částku, která byla skutečně zaplacena. Pokud vrácené zboží nebude v původním balení a s originální vysačkou musíme naúčtovat manipulační poplatek ve výši 50 Kč za kus.
   
 •  Při výměně zboží  udělejte vždy novou objednávku na nově požadované zboží, tím dojde k jeho rezervaci. Do poznámky objednávky (ne do poznámky u artiklu) uveďte: "výměna se započítáním vratky". Požadované zboží  na výměnu z nové objednávky vám zašleme až po obdržení balíčku s vámi zaslaným zboží na vrácení. 
  Vznikne-li při výměně přeplatek, vrátíme jej na účet. Vznikne-li nedoplatek, zašleme zboží na dobírku. 
  Samozřejmě se jedná o nové zaslání nového zboží, takže účtujeme dopravné a doběrečné dle toho, jakou dopravu  a platbu jste zvolili na nové objednávce.


  Pokud do poznámky neuvedete, že se jendá o výměnu, tak vám bude zboží expedováno jako při normální objednávce. Nebude se čekat na vrácení zboží. Vrácené zboží se bude řešit stejně jako při odstoupení od smlouvy nebo častečném odstoupení od smlouvy.
   
 • Při odstoupení od smlouvy (vrací se všechno objednané zboží) nese náklady na vrácení zboží kupující. Při použití našeho odpovědního lístku pro vrácení zásilky zdarma (Zásilkovna) na naše náklady vám již tímto kompenzujeme případné vámi zaplacené dopravné při prvotním dodání zboží, proto vracíme už jen cenu za vrácené zboží.

  Při použití jiného způsobu dopravy nese náklady na vrácení zboží taktéž kupující. Případné vámi zaplacené dopravné při prvotním dodání zboží kompenzujeme částkou 59 Kč, tedy nejlevnějším způsobem dopravy, který nabízíme.
   
 • Při častečném odstoupení od smlouvy (vrací se jen část objednaného zboží) a  použití zásilkovny je vrácení zdarma. Při použití jiného dopravce není ani zákonný nárok na vrácení nákladů za dopravu k zákazníkovi, to je jen v případě, kdy zákazník odstupuje od smlouvy jako celku.